Książeczka do kolażu Pojazdy Mon Petit Art

  • Kod: 500-007-030
  • Dostępność: Jest
  • Cena: 38,00 zł
  • Poleć produkt
  • Tabele rozmiarów

Opis produktu Książeczka do kolażu Pojazdy Mon Petit Art


Kreatywny zestaw do wykonania kolażu. Własny projekt i realizacja mnóstwa pomysłów to świetna zabawa! W kolażu wszystko jest dozwolone: kolorowanie, wycinanie, przyklejanie, ozdabianie. Kolaż to zestaw 12 biało-czarnych stron kredowego papieru w postaci książeczki i 2 arkuszy kolorowych naklejek do wykorzystania podczas zabawy z sympatycznymi ludzikami. Mnóstwo wspaniałej i kreatywnej zabawy. Produkt trwały i ekologiczny.

Francuska firma Mon Petit Art powstała z myślą o kształtowaniu poczucia piękna u dzieci poprzez kontakt ze sztuką i designem. Kreatywne zestawy uczą komponowania kolorów i kształtów, rozwijają dziecięcą wyobraźnię i zapewniają wiele godzin twórczej pracy i zabawy. Każdy z zestawów został indywidualnie zaprojektowany przez artystów z całego świata takich jak: Izumi Idoia Zubia, Peter Mayor czy Mini Labo. Mon Petit Art oferuje młodym artystom zabawę z architekturą, teatrem, malarstwem, modą, a wszystko po to, by rozwijać kreatywność i uczyć wrażliwości na sztukę już od najmłodszych lat.

Wszystkie produkty zostały wykonane z 100% recyklingowej, certyfikowanej FSC tektury bądź z wysokiej jakości papieru. Produkty wyprodukowano w krajach Unii Europejskiej zgodnie z European Toys Directive.
Mon Petit Art - seria Architektura otrzymały nagrodę główną konkursu "Świat przyjazny dziecku" organizowanego przez Komitet Ochrony Praw Dziecka w kwietniu 2013 roku.

Wymiary:
Pudełko: 18x18 cm

Zawartość:
12 biało-czarnych stron kredowego papieru w postaci książeczki
2 arkusze kolorowych naklejek

Od 3. roku życia.

Zobacz także