Gra Karciana Nastroje Mon Petit Art

  • Kod: 500-007-040
  • Dostępność: Jest
  • Cena: 39,00 zł
  • Poleć produkt
  • Tabele rozmiarów

Opis produktu Gra Karciana Nastroje Mon Petit Art


Zestaw zawiera 42 duże i poręczne karty do gry. Zadaniem graczy jest kompletować karty z jednej rodziny czy grupy. Świetna zabawa do ćwiczenia koncentracji, pamięci i cierpliwości. Produkt jest zapakowany w bardzo poręczne, szufladkowe pudełko. Produkt trwały i ekologiczny.

Francuska firma Mon Petit Art powstała z myślą o kształtowaniu poczucia piękna u dzieci poprzez kontakt ze sztuką i designem. Kreatywne zestawy uczą komponowania kolorów i kształtów, rozwijają dziecięcą wyobraźnię i zapewniają wiele godzin twórczej pracy i zabawy. Każdy z zestawów został indywidualnie zaprojektowany przez artystów z całego świata takich jak: Izumi Idoia Zubia, Peter Mayor czy Mini Labo. Mon Petit Art oferuje młodym artystom zabawę z architekturą, teatrem, malarstwem, modą, a wszystko po to, by rozwijać kreatywność i uczyć wrażliwości na sztukę już od najmłodszych lat.

Wszystkie produkty zostały wykonane z 100% recyklingowej, certyfikowanej FSC tektury bądź z wysokiej jakości papieru. Produkty wyprodukowano w krajach Unii Europejskiej zgodnie z European Toys Directive.
Mon Petit Art - seria Architektura otrzymały nagrodę główną konkursu "Świat przyjazny dziecku" organizowanego przez Komitet Ochrony Praw Dziecka w kwietniu 2013 roku.

Wymiary:
Pudełko: 2x9x12 cm
Karty: 7x10 cm

Zawartość:
42 karty

Od 4. roku życia.

Zobacz także